Doprava v rámci PID

V rámci Pražské integrované dopravy zajišťujeme přepravu pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P na území na území hlavního města Prahy a katastrálním území přilehlých obcí (níže vyjmenovaných) klientům s trvalým bydlištěm v Praze nebo v prvním tarifním pásmu.

Další obce v rámci Pražské integrované dopravy:

Bašť; Běloky; Bořanovice; Brázdim; Buštěhrad; Březí; Černošice; Čestlice; Číčovice; Dobročovice; Dobrovíz; Dobřejovice; Dobříč; Dobřichovice; Dolní Břežany; Drahelčice; Dřetovice; Dřevčice; Herink; Horoměřice; Horoušany; Hostivice; Hostouň; Hovorčovice; Husinec; Choteč; Chrášťany (okres Praha-západ); Chýně; Chýnice; Jeneč; Jenštejn; Jesenice; Jíloviště; Jinočany; Jirny; Karlík; Klecany; Klíčany; Kněževes; Kosoř; Křenice; Květnice; Libeř (místní část Libeň); Líbeznice; Libochovičky; Lidice; Lichoceves; Makotřasy; Měchenice; Měšice; Mezouň; Modletice; Mratín; Nehvizdy; Nová Ves; Nučice (okres Praha-západ); Nupaky; Ohrobec; Ořech; Pavlov; Podolanka; Průhonice; Přezletice; Psáry; Ptice; Radonice; Roblín; Roztoky; Rudná; Říčany; Sedlec; Sibřina; Sluhy; Sluštice; Statenice; Stehelčeves; Strančice; Středokluky; Svémyslice; Světice; Šestajovice; Škvorec; Tachlovice; Tehov; Trnová; Třebotov; Tuchoměřice; Tuklaty; Úholičky; Úhonice; Únětice; Úvaly; Veleň; Velké Přílepy; Vestec; Větrušice; Vonoklasy; Vrané nad Vltavou; Všenory; Všestary; Zájezd; Zbuzany; Zdiby; Zeleneč; Zlatá; Zlatníky-Hodkovice; Zlonín.

CENY PŘEPRAVY V KČ VČETNĚ DPH 

(DOSPĚLÝ   /   DÍTĚ (6-15 LET)

Nástupní taxa

pro každou 1 přepr. osobu včetně doprovodu

10 Kč      /      10 Kč

Cena za jednotlivou přepravu

jen po území hl. m. Prahy 1)

32 Kč      /      16 Kč

Cena za jednotlivou přepravu

jen na území Středočeského kraje, nejvýše však po katastru

vyjmenovaných obcí, na němž je tato služba poskytována 1)

32 Kč      /      16 Kč

Cena za jednotlivou přepravu

po obou územích 1)

40 Kč     /     20 Kč

1 doprovázející osoba (např. osobní asistent) občana s průkazkou ZTP nebo ZTP/P platí stejnou cenu jako držitel průkazky ZTP

V případě, že Klient bude během přepravy využívat služby svého osobního asistenta, je asistent tarifován sazbou shodnou se sazbou za 1 doprovázející osobu. Jeho přeprava však musí být objednána a také potvrzena.

Přeprava asistenčního nebo vodícího nebo signálního psa s platným služebním průkazem je bezplatná, musí však být objednána a také potvrzena předem.
  • 1) Sazby jsou účtovány za uskutečněné jízdy v celé trase přepravy bez ohledu na skutečný počet ujetých kilometrů zvlášť tam a zvlášť zpět).
  • Děti do 6 let věku mají přepravu zdarma.
  • Cena za přepravu zavazadel rozměrů větších než 25x45x70 cm, živých zvířat pouze ve schráně je stanovena ve výši ceny za přepravu dítěte do 15 let, nevztahuje se na nezbytné kompenzační pomůcky, které jsou přepraveny s Klientem bezplatně.
  • Nástupní sazba se účtuje za každé přistavení vozu a jako paušální poplatek za základní dopomoc a doprovod Klienta související bezprostředně s nastoupením a vystoupením Klienta do vozu a z vozu.
  • Čekání na klienta je netarifováno a činí maximálně 15 min. Další přeprava po tomto limitu musí být již nově objednána a tarifována jako nová přeprava.